چاپ روی نایلکس و بگ تبلیغاتی

چاپ روی نایلکس و بگ تبلیغاتی

یکی از روش های تبلیغات استفاده از پلاستیک های تبلیغاتی است. در مورد پلاستیک و فواید و مضرات آن زیاد صحبت کردیم اما چیزی که در این مقاله می‌خواهیم  به آن بپردازیم، چاپ روی پلاستیک های تبلیغاتی ست. چه بخواهیم چه نخواهیم پلاستیک یکی از پر استفاده ترین لوازم در صنعت تبلیغات است. زمانی که شما به عنوان یک مشتری وارد مغازه ای می‌شوید و خریدتان را انجام می‌دهید، در پایان خرید شما را داخل نایلکس یا ساک تبلیغاتی که عمدتا پلاستیکی هستند قرار می‌دهند. زمانی که به عنوان تولید کننده می‌خواهید محصول تان را به دست مشتری برسانید، ارزان ترین راه این است که محصولتان را داخل پلاستیک تبلیغاتی که نام تجاری شما و یک شماره تلفن یا آدرس به همراه شعار شرکت تان روی آن چاپ شده است، به دست مشتری برسانید.

چاپ مرید تولید کننده نایلون چاپی ، نایلکس چاپی ، ساک پارچه ای تبلیغاتی ، نایلون دسته تقویتی با بهترین کیفیت و قیمت

چاپ نایلون، نایلون تبلیغاتی و چاپ نایلکس در سریع ترین زمان ممکن

چاپ روی نایلکس و بگ تبلیغاتی

چاپ روی نایلکس و بگ تبلیغاتی

 

اما چاپ روی نایلکس تبلیغاتی باید به چه صورت باشد؟

در وهله اول نایلکس تبلیغاتی که انتخاب می‌کنید، باید اطلاعات تجاری شما را داشته باشد و این اطلاعات نه باید کم باشد که مشتری شما را فراموش کند و نه زیاد باشد که حوصله او را سر ببرید. نام تجاری و لوگو را حتما روی نایلکس چاپ کنید. محلی را برای چاپ شماره تلفن یا آدرس خود روی آن در نظر بگیرید. اگر وب سایتی دارید که مصرف کننده می‌تواند سایر محصولات تان را در آن ببیند، آن را درج کنید. بعضی شرکت ها به جای آدرس وب سایت از آدرس شبکه های اجتماعی استفاده می‌کنند. اما به این نکته توجه کنید که اگر شما آدرس وب سایت تان را قرار دهید، مشتری به راحتی می‌تواند شبکه اجتماعی شما را در سایت پیدا کند.

استفاده از جنس با کیفیت

استفاده از جنس با کیفیت هم وفاداری مشتری را تضمین می‌کند و هم چاپ روی نایلکس را آسان تر می‌کند. زمانی که شما از جنس با کیفیت تری استفاده می‌کنید، مشتری نایلکس تبلیغاتی شما را برای مدت طولانی تری استفاده می‌کند و با هر بار استفاده نام برند شما را می‌بیند. این موضوع روی چاپ هم تاثیر دارد. یعنی زمانی که می‌خواهید چاپ روی نایلکس انجام دهید، جنس با کیفیت جوهر را پخش نمی‌کند و آن را ثابت نگه میدارد. تخمین زده شده است که جنس های مرغوب تا تحمل 25 کیلوگرم بار را دارد.

 

نایلون دسته موزی | نایلون دسته تقویت | نایلون دسته بندی | نایلون

شماره تماس :
09126199652
02155151325
02133984437

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *